Programavimas darželyje

Programavimo mokytis kviečiame vaikus nuo 4 metų amžiaus. Kiekvienas vaikas darbui per užsiėmimus gauna plašetę arba individualų nešiojamą kompiuterį. Vaikai per paprastus, vizualizuotus, patrauklius žaidimus vykdo programavimo užduotis, pvz.: kelia raketas, kuria labirintus, projektuoja namus, valdo robotus ir pan. Taip pat vaikai, naudodamiesi skaitmeninėmis technologijomis, mokosi ne tik programavimo pradmenų, bet ir matematikos – loginių užduočių sprendimo, atlieka atminties lavinimo pratimus, įvairiomis skaitmeninėmis kūrybinėmis priemonėmis eksperimentuoja, kuria, piešia ir pan.
Programavimo būrelį darželyje lankantys vaikai atlieka įvairias programavimo užduotėles naudodamiesi Blue Bot robotukais.
Xlogo vėžliuko pagalba mokosi algoritmavimo pradmenų, simbolių sekos, krypčių (kairė, dešinė, aukštyn, žemyn), atlieka elementarias Scratch ir Go Space programavimo užduotis, susipažįsta su MS Paint ir Tux Paint programomis ir t.t.
Užsiėmimai vyksta 1 kartą per savaitę.
1 mėnesio kaina: 30 Eur.
Jei norėtumėte lankyti Programavimo būrelį savo darželyje, registruokitės ir mes susisieksime su darželio administracija.
VŠĮ "Mokslo šviesa"
Įmonės kodas 304113137
A/S: LT447300010145029396
file-emptymenuchevron-down